KONST / Oljemålningar / Oljemålning 15904018

nr 1590 4018

Ivan Bergdahl

(f. 1929), Sverige

Oljemålning, "Vårafton vid fäbodvallen, Älmesbo". Signerad. Olja på pannå, 25x53 cm, yttermått inklusive ram: 33x61 cm

Ivan Bergdahl, svensk målare född 1929.

Utrop:

500 kr

Såld:

500 kr

måndag 15 januari 2024
kl 20:53:48

Ivan Bergdahl

Läs mer om Ivan Bergdahl